+90 539 342 6363
 
   

  ARİF UZUNOĞLU LOKANTACILAR ODASINA ADAYIM DEDİ.

Tarih : 22.12.2021  |  129 defa okundu..
ARİF UZUNOĞLU LOKANTACILAR ODASINA ADAYIM DEDİ.Uzunoğlu: ‘’Değerli Meslektaşlarım, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Basın mensubu arkadaşlarım, sevgili misafirler basın açıklamamıza hoş geldiniz…

Öncelikle 18 Ocak 2022 tarihinde Çataltepeliler Lokalinde seçimleri yapılacak olan Lokantacılar, Kasaplar, fırıncılar, ve Gazinocular odasına Başkan Adaylığımı açıklıyorum.

-Kısaca Kendimden bahsetmem gerekirse, 2000 yılından beri Çanakkale de Tarım ürünlerinin üreticiliğini, toptancılığını ve perakende ticaretini yapan esnaf bir dostunuzum.

Çanakkale de ilişkilerimizde ve ticaretimizde kazandığımız samimiyeti ve başarıyı 2389 esnafımızın bulunduğu odamıza taşımayı hedefliyoruz

Bizler genç ve dinamik Yönetim kurulumuzla, Sevilen esnaf dostlarımızla bir araya gelerek bu yola çıktık.

Amacımız Ben Arif UZUNOĞLU Olmak değil biz olmak…. Esnafımızla Biz olabilmek…..

Çanakkale’nin sevilen esnaflarından oluşan yönetim kurulumuzla birlikte asla vazgeçmeyeceğimiz sözümüz şudur ki ;

Biz 2389 esnafımızın hepsine yakın mesafede durarak, dertlerini , sıkıntılarını dinleyip çözümler bulacağız.    Bunu sağlayabilmek için yönetim kurulumuza her meslek dalından 1 esnafımızı seçtik ve bu dostlarım sizlerin dertlerini dinlemeye şimdiden hazırdır.

-          Bizler emeklilik sonrası dinlenmek için değil çalışmak için geliyoruz. Yönetim kurulumuzun tüm üyeleri ve şahsım sürekli sahada olan aktif esnaflarız.

-          Çanakkale’nin en kalabalık odalarından biri olmasına rağmen, odamızın etkinliği maalesef bunun tam tersi durumda..

-          Bizler bu süreçte esnafımızın dertlerini dinlemeye çıktık ancak gördüğümüz tablo tahmin ettiğimizden daha vahimdi..

-          Bizler Lokantacılarımızın ve Fast foodcularımızın Fiyatlandırma sıkıntılarını, pazarcılarımızın toptancı sorunlarını, kasaplarımızın mezbaha sorununu dert ederken gördük ki esnafımız bağlı olduğu odanın yönetiminden bile bihaber ..

-          Esnafımız   mevcut yönetimden habersizken sıkıntılarını kime ve nasıl anlatabilir..

-          Biz oda olarak esnafımızı yalnız bırakmanın, sırtında kambur olmanın aksine şimdiden 2389 esnafımızı rahatlatacak projeler hazırlamaya başladık.

-          Bunlardan Biri Odamıza bağlı esnaflar için ESNAFKART Projesidir.

-          Sizler ile beraber belirleyeceğimiz oranda indirimler belirleyerek 2389 üyemiz ESNAFKART Sayesinde kendi aralarında indirimli alışveriş yapabileceklerdir.  

-          Ayrıca Odamız birçok toptancı firma ile anlaşarak 2389 esnafımıza ihtiyacı olan ürünleri en uygun fiyattan alım seçeneği sunulacaktır.  Odamızın esnaflarımız için belirleyeceği uygun fiyatlı ürünleri Esnafkart ile almaları zorunluluk değil, esnaflarımızın tercihine bırakılacaktır.

-          Ülkemizin Geçtiği şu zorlu pandemi sürecinde ESNAFKART 2389 esnafımızın kendi arasındaki ekonomiyi canlandıracak ve bu vatandaşlarımıza kadar yansıyacak, Bizler için can suyu olacaktır.

-          Bunun gibi birçok proje ile  esnafımızı yalnız bırakmamak her daim bizim birincil görevimiz olacaktır.

-          Önümüzdeki günlerde Sosyal medya hesaplarımızdan Sırasıyla diğer projelerimizi birer birer açıklayacağız.

 

Ben Arif UZUNOĞLU ve Yönetim kurulumuz olarak Mevcut yönetime bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eder. Yapılacak Seçimde başkan adayı olan tüm dostlarıma başarılar diler. Teşekkürlerimi Sunarım.

18 OCAK TARİHİNDE  ODAMIZ SEÇİMLERİNDE OY KULLANMAK İÇİN TÜM ESNAFIMIZI  ÇATALTEPELİLER LOKALİMİZE BEKLİYORUZ.  

 Katılımları için tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz’’ dedi.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım