+90 539 342 6363
 
   

  ÜYEMİZ TATLAN GIDA YILIN EN İYİ GIDA FİRMASI ÖDÜLÜNÜ ALDI

Tarih : 16.12.2021  |  77 defa okundu..
Uluslararası Kalite Ödülleri Ödül Töreninde “Yılın En İyi Gıda Firması” Borsamız Üyesi Tatlan Gıda Firmamızın oldu.Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen konu ile ilgili bir tebrik mesajı yayınladı.


“Geleneksel tat ve kalitesinden ödün vermeden ürettiği ürünleri ile her zaman İlimizin gözbebeği bir firma olan Üyemiz Tatlan Gıda’ nın böylesine önemli bir organizasyonda Yılın En İyi Gıda Firması ödülünü alması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Kendilerini tebrik ediyoruz.


Büyük bir markalaşma örneği göstererek, ürünlerini hem ulusal ve hem de uluslararası pazarlara açan Tatlan Gıda firmamız yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da kaliteden ödün vermeden inovasyon ürünleri üretimine devam ederek, başarı çıtasını yükseltecektir.


Üzen; Aile şirketi olarak çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren Tatlan Gıda firması yetkilileri Sn. Bahar Koçer Yurt, Sn. Ozan Yurt ve ekibini Çanakkale Ticaret Borsası Yöneticileri olarak yürekten kutluyor, başarılarının artarak devamlılığını diliyoruz. Önümüzdeki süreçte daha birçok ödülle markalarını taçlandıracağına yürekten inanıyoruz” dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım