+90 539 342 6363
 
   

  Vali İlhami AKTAŞ’tan Okul Ziyaretleri

Tarih : 27.11.2021  |  102 defa okundu..
Vali İlhami AKTAŞ, okul ziyaretleri kapsamında merkez ilçede eğitim ve öğretim veren özel okulları ziyaret etti.İlk olarak Özel Çanakkale Doğa Koleji’ni ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, kampüs müdürü Hıdır KILIÇ tarafından karşılandı. Sonrasında okulu gezerek okulun genel ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı.


Kolejin dersliklerini gezen Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilerle bir süre sohbet ederek derslerinde başarılar diledi. 


Özel Çanakkale Doğa Koleji öğretmenleri ile de görüşen Vali İlhami AKTAŞ, öğretmenlere görevlerinde başarılar diledi. 


Özel Çanakkale Doğa Koleji ziyaretinin ardından Özel Çanakkale Açı Koleji’ne geçen Vali İlhami AKTAŞ, burada kurucu müdür Necdet ÇETİN ve Anadolu Lisesi Müdürü Hülya GÜVENÇ ile bir süre görüşerek pandemi ile mücadele kapsamında eğitim ve öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. 


Özel Çanakkale Açı Koleji öğretmen ve öğrencileri ile bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, koronavirüs ile mücadelede önem arz eden temizlik, maske ve mesafe kurallarına uymaları yönünde hatırlatmada bulundu.


Daha sonra Özel Çanakkale Bahçeşehir Koleji’ni ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ’a, Bahçeşehir Koleji kurucusu Emin YILDIZ, Emine YILDIZ, Lise Müdürü Özlem Feyza TAŞÇI, Ortaokul Müdürü Zeynep ÇENGEL ve İlkokul Müdürü Vildan SARP eşlik ederek okulun genel durumu hakkında bilgi verdi. 


Derslikleri gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak derslerine çalışmalarının yanı sıra kitap okumaları tavsiyesinde de bulundu.


Okul ziyaretleri kapsamında son olarak İstek 1915 Çanakkale Okulları’nı ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, İstek 1915 Çanakkale Okulları kurucusu Merih UTKULAR ve Kampüs Müdürü Uğur KOYUNCU ile görüşerek öğrencilerin ve okulun genel durumu ile ilgili bilgi aldı. 


İstek Çanakkale 1915 Okulları öğretmenlerine eğitimin kalitesinin artırılması konusunda kendilerine büyük görevler düştüğünü belirten Vali İlhami AKTAŞ, görevlerinde başarılar diledi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım