+90 539 342 6363
 
   

  Vali İlhami AKTAŞ’ın "24 Kasım Öğretmenler Günü” Mesajı

Tarih : 24.11.2021  |  83 defa okundu..
Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e “Başöğretmenlik” unvanının verildiği 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamanın mutluluğunu ve heyecanını bir kez daha yaşıyor, öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk; “Öğretmenler! Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir” demek suretiyle öğretmenlik mesleğinin ne denli bir öneme haiz olduğuna işaret etmiştir.


Sevgili öğretmenlerimiz; memleketimizin her köşesinde çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe en donanımlı şekilde hazırlama idealinden hiçbir zaman taviz vermediğinizden ve yetiştirdiğiniz öğrencileri ülkemize ve dünyaya en faydalı insan olarak hazırlama gayretinizden şüphem yok. Büyük özverili ile yetiştirdiğiniz nesillerle bugünün ve geleceğin mimarı olmaya devam edeceksiniz.  


Bu vesilesiyle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, büyük fedakârlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı bir cevher gibi işleyen, yetiştiren siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, emekli öğretmenlerimize sağlıklı ömürler diliyor, bugün aramızda bulunmayan öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım