+90 539 342 6363
 
   

  MAKAS “YENİ NESİLLERİN YETİŞTİRİLMESİNDE EN BÜYÜK PAYA SAHİP OLAN ÖĞRETMENLERİMİZDİR”

Tarih : 24.11.2021  |  104 defa okundu..
“Bir toplumun aydın ve gelişmiş olması, o toplumun ahlaklı, bilgili ve yetenekli olmasından geçer. Aileden alınan ilk eğitimin, bilgi ile harmanlanarak pekiştirilmesinde en önemli rol, kuşkusuz öğretmenlerimize düşmektedir.Modern, güçlü, üreten, araştıran, milli ve manevi değerlerini sahiplenen yeni nesillerin yetiştirilmesinde en büyük paya sahip olan öğretmenlerimiz her daim fedakarlığın ve sevginin simgesi olmuşlardır.


Ülkemizin aydınlanması ve çağa yön verecek olan gençlerimizi yetiştirmek için gecesine gündüzüne katarak çalışan, milli ve manevi değerlerimizin teminatı öğretmenlerimizin hakları ödenmez.


Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, gençlerimizin eğitim öğretimden uzak kalmamaları için öğretmenlerimizin gösterdiği çaba, özveri ve fedakarlık hepimizin malumudur.


‘Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır’ sözüyle öğretmenlerimizin önemine vurgu yapan başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi saygı ve şükranla anıyorum.”


AK Parti Çanakkale İl Başkanı


Naim MAKAS

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım