+90 539 342 6363
 
   

  ÇANAKKALE CUMHURİYET BAŞSAVCISI’NDAN

Tarih : 27.10.2021  |  124 defa okundu..
BORSA MECLİS BAŞKANINA İADE-İ ZİYARETTicaret Borsası Meclis Başkanlık Divanı geçtiğimiz günlerde, Hâkimler ve Savcılar Kurulu atamaları ile Çanakkale’ye atanan Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmişti. Başsavcı Altuğ Kürşat Şahin 27.10.2021 Çarşamba günü saat:12.15’te Borsa Meclis Başkanı Abdullah Deniz’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi.


Ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Proje-İstatistik Sorumlusu Burcu Genç hazır bulundu


Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz; “Başsavcımızı Borsamızda ağırlamaktan onur duyduk. İlimizde huzur ve güvenli bir hayat hepimizin en büyük arzusu. Bunun için elbette birinci görev güvenlik güçlerine ve yargıya düşüyor. Bizler iş dünyası olarak bugüne kadar güvenlik güçlerimizin ve adalet sisteminin yanında yer alarak destek olduk. Desteğimiz bundan sonra da polisimizin, savcımızın, hâkimimizin yanında olacak. Değerli Cumhuriyet Başsavcımıza görevlerinde başarılar diliyor, ziyaretten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz " diye konuştu.


Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin ise STK, kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği içerisinde bulunacağını, Çanakkale’de görev yapmaktan dolayı son derece memnun olduğunu aktararak, Meclis Başkanı Deniz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundu.


Ziyarette Başkan Deniz ayrıca Cumhuriyet Başsavcısı Şahin’e, Çanakkale ekonomisi, Çanakkale Ticaret Borsası üye portföyü ve projeleri hakkında da bilgilendirmede bulundu.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım