+90 539 342 6363
 
   

  İnternet Gazetecileri İskenderoğlu'nu ziyaret etti.

Tarih : 15.06.2024  |  90 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, dernek üyeleri Nida Esin Çelik, Özer Şut, Mustafa Yıldız, Remzi Can, Taner Arçukoğlu ve Güven Şahin ile birlikte önemli ve anlamlı bir ziyarette bulundu. Heyet, Ak Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu MKYK Üyesi ve Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu'nu makamında ziyaret etti.


Bu sıcak ve samimi buluşmada, derneğin gerçekleştirdiği projeler ve gelecek hedefleri hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunuldu. Dernek Başkanı Gökhan Kökçak, sosyal medya ve internet gazeteciliğinin önemine vurgu yaparak, Çanakkale'de yaptıkları çalışmaların toplumsal faydasını ve bu alandaki yenilikçi adımlarını aktardı. 


Jülide İskenderoğlu, derneğin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, basının demokratik toplumun temel taşlarından biri olduğuna dikkat çekti. İskenderoğlu, basın mensuplarının tarafsız, özgür ve bağımsız bir şekilde çalışmalarını sürdürmelerinin, toplumun doğru bilgilendirilmesi hususunda büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti. Ayrıca İskenderoğlu, Çanakkale'nin çevre, şehir ve kültür alanlarındaki projeleri hakkında da bilgiler verdi ve bu alanlarda gerçekleştirilecek işbirliklerinin önemine değindi.


Ziyaret, karşılıklı iyi niyet mesajları ve birlikte çalışma arzusu ile son buldu. Dernek heyeti, Jülide İskenderoğlu'na nazik ev sahipliği ve misafirperverliği için teşekkür ederek, ziyaretin her iki taraf için verimli geçtiğini ve gelecekte benzer işbirliklerinin devamının gelmesini temenni ettiklerini belirtti. Günün hatırası için İskenderoğlu ve dernek üyeleri AK Parti Genel Merkezi önünde anı fotoğrafı çektirdi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım