+90 539 342 6363
 
   

  Palyatif Bakım Günü Kutlandı

Tarih : 12.10.2021  |  129 defa okundu..
Her yıl Ekim ayının ikinci haftasında kutlanan Dünya Palyatif Günü Hastane Yöneticilerimiz, sağlık çalışanlarımız hasta ve hasta yakınlarımız ile bir araya gelerek kutlandı.Palyatif Bakım hasta ve hasta yakınları ile bir araya gelinen etkinlikte Başhekim Op. Dr. Hasan Keser, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Melike Şahin ve Palyatif Sorumlu Hekimi Uz. Dr. Ebru Çakan Barutçu hasta ve yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.


Farkındalık oluşturmak amacıyla etkinliklerle kutlanan Palyatif Bakım Gününde Hastane Yöneticilerimiz tarafından Hasta, hasta yakınlarına ve sağlık çalışanlarına çiçek takdim edildi.


Palyatif Bakım Merkezimiz; Yaşamı tehdit eden hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkan Sorunlarla karşılaşan hastalarımıza ve yakınlarına destek olmak, yaşam boyu mücadele etmek zorunda olacakları sağlık ve benzeri sorunlarda hastalara ve aile bireylerine tıbbi, psikolojik, sosyal ve manevi destek vererek acılarını hafifletmek veya önlemek için faaliyet göstermek üzere yaşam kalitesini geliştirmek amacıyla 9 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım