+90 539 342 6363
 
   

  GAZETECİLER ÇARDAK BELEDİYE BAŞKANI METİN SEMERCİ'Yİ ZİYARET ETTİ.

Tarih : 07.06.2024  |  120 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’nden Çardak Belediyesi’ne nezaket ziyareti.Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği üyeleri, Çardak Belediyesi'ne anlamlı bir ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Gökhan Kökçak ve Özer Şut, Mustafa Yıldız, Remzi Can ve Orhan Altuğ ile birlikte, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci’yi makamında ziyaret etti. Yerel seçimlerde tekrar belediye başkanı olarak seçilen Metin Semerci’yi tebrik eden dernek üyeleri, kendisine yeni görev sürecinde başarı dileklerinde bulundular.
Ziyaret sırasında Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, dernek faaliyetleri ve geleceğe yönelik projeleri hakkında Başkan Semerci’ye ayrıntılı bilgiler sundu. Dernek olarak, beldenin tanıtımına ve sosyal medyanın etkili kullanımına yönelik yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgilendirme yapan Kökçak, bu tür ziyaretlerin iş birliğini güçlendireceği ve ortak çalışmalar için zemin oluşturacağına vurgu yaptı.
Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci, nazik ziyaretlerinden ötürü dernek üyelerine teşekkür ederek, iş birliğine her zaman açık olduklarını belirtti. Başkan Semerci, sosyal medyanın günümüzdeki etkisine dikkat çekerek, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’nin bu alandaki çalışmalarını takdir ettiğini ifade etti.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım