+90 539 342 6363
 
   

  Sosyal Medya Mensubu Gazeteciler Başkan Öztürk’ü ziyaret etti.

Tarih : 07.06.2024  |  128 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Lapseki Belediye Başkanı Atilla Öztürk’ü ziyaret etti.Ziyaret sırasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak, yerel medyanın ve internet gazeteciliğinin önemi vurgulandı. Başkan Atilla Öztürk, basın mensuplarının toplumu bilgilendirme ve kamuoyunu aydınlatma görevini büyük bir titizlikle yerine getirdiğini belirterek, sosyal medyanın gücünün yadsınamaz olduğunu ve bu güçten en iyi şekilde faydalanılması gerektiğini dile getirdi.


Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak ise nezaketleri ve misafirperverlikleri için Başkan Öztürk’e teşekkür ederek, “Yerel yönetimlerin iletişimde açık ve erişilebilir olması, bölge halkının doğru bilgilendirilmesi açısından büyük önem taşıyor. Lapseki Belediyesi’nin bu anlamda örnek teşkil ettiğine inanıyoruz” dedi.


Ziyaret, samimi bir atmosfere sahne oldu ve gelecekte iş birliği yapılabilecek projeler üzerine fikir alışverişiyle sürdü. Lapseki halkının menfaatleri doğrultusunda yapılacak çalışmaların, basın ve belediye iş birliği ile daha etkin ve verimli bir şekilde yürütüleceği vurgulandı.


Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi ve her iki taraf da memnuniyetlerini dile getirdi. Bu ziyaret, yerel yönetimle basın arasındaki bağları güçlendirmenin yanı sıra, gelecekte yapılabilecek ortak çalışmaların da temelini attı. Lapseki Belediyesi ile Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği arasındaki bu olumlu iletişimin, bölgede daha etkin bir bilgilendirme sürecine katkı sağlayacağına hedefleniyor.


Ziyarette Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak ve dernek üyeleri Mustafa Yıldız, Remzi Can ve Orhan Altuğ katıldı.


Dernek üyelerinin, Lapseki Belediye Başkanı Atilla Öztürk’ü ziyaret etmesi, belediye ve basın mensupları arasındaki iş birliğini güçlendirmeyi amaçlıyor.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım