+90 539 342 6363
 
   

  Gazeteciler Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Tarih : 03.06.2024  |  91 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Muhtarlar Dernek Başkanı Çıplak Köyü Muhtarı Ufuk Göçoğlu’nu ziyaret etti.Köyü Muhtarı ve aynı zamanda Muhtarlar Dernek Başkanı Ufuk Göçoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretin temel amacı, yerel yönetimlerin sorunlarını ve çözümlerini medya aracılığıyla daha geniş kitlelere duyurmak ve köy muhtarlarının medya ile olan ilişkilerini güçlendirmek olarak belirtildi.


Ziyarete, Dernek Başkanı Gökhan Kökçak'ın yanı sıra, derneğin üyeleri Özer Şut, Mustafa Yıldız, Taner Arçukoğlu ve Remzi Can da katıldı. Heyet, Muhtar Ufuk Göçoğlu ile verimli ve faydalı bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sırasında, yerel yönetimlerin karşılaştığı çeşitli zorluklar ve bu zorlukların üstesinden gelmek için atılması gereken adımlar masaya yatırıldı. 


Dernek Başkanı Gökhan Kökçak, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Bu tür ziyaretlerin, yerel medya ile yerel yönetimler arasındaki iletişimi güçlendirmek adına son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Muhtarlarımızın sorunlarını daha yakından dinleyerek, çözüm önerileri sunma konusunda daha etkili olabiliriz" dedi. Kökçak, yerel medya mensuplarının, kamuoyunu bilgilendirme ve toplumsal farkındalığı artırma konusundaki görevlerini daha etkin bir şekilde yerine getirebilmeleri için yerel yönetimlerle yakın iş birliği içerisinde olmalarının önemine değindi.


Muhtar Ufuk Göçoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yerel medya mensuplarının gösterdiği bu ilgi, köylerimizin ve muhtarlıkların sesini duyurması açısından büyük bir önem taşıyor. Sorunlarımızı ve ihtiyaçlarımızı daha geniş platformlarda dile getirebilmek için böyle ziyaretlerin devam etmesi gerektiğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.


Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesi ve karşılıklı iyi dileklerle sona erdi. Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'nin bu tür temaslarını sürdürerek, yerel yönetimlerle daha güçlü bağlar kurmayı hedefliyor.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım