+90 539 342 6363
 
   

  Kapsamlı Temizlik Çalışmaları Sürüyor.

Tarih : 24.05.2024  |  126 defa okundu..
Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce kent geneli ile mücavir alanlar olan Dardanos ve Güzelyalı'da detaylı temizlik çalışmaları rutin olarak sürdürülüyor.Bu doğrultuda çarşı bölgesinde kapsamlı çalışma gerçekleştiren ekipler, cadde ve sokakları basınçlı suyla temizledi. Çalışmalar kapsamında yer altı konteynerleri ve kent mobilyaları gibi alanları da kapsayan detaylı temizlik çalışması gerçekleştirildi.


Mücavir Alanlarda da Çalışmalar Hız Kesmiyor


Ekipler, kent genelinin yanı sıra mücavir alanlarda da çevre ve halk sağlığı adına yürüttükleri çalışmaları ara vermeden sürdürüyor. Ekipler son olarak Dardanos ve Güzelyalı da gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında bölgede ot biçme ve süpürge çalışmaları yürüterek, cadde ve sokakların temizliğini sağladı. Ayrıca konteyner yıkama, dezenfekte ve karasineklere karşı biyosidal ürün uygulaması da yapıldı.


Haşereler için Yoğun Çalışma


Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Biyosidal Ürün Uygulama ekiplerince, kordon bölgesinde haşerelere yönelik ürün uygulama çalışmaları da yürütüldü.


Belirlenen programın yanı sıra, kentlilerden gelen talepleri de değerlendiren ekipler, mevsimsel olarak görülme sıklığı artan özellikle hamamböceği mücadelesinde en etkili yöntemlerden biri olan jel uygulaması ile kentin ihtiyaç duyulan noktalarında çalışmalarını yürütülüyor.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım