+90 539 342 6363
 
   

  CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ÖZGÜR CEYLAN’IN 19 MAYIS ATATÜR’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

Tarih : 19.05.2024  |  193 defa okundu..
Kurtuluşa giden yolda atılan ilk adımın; Anadolu’daki devrimin, bir devrimcinin en önemli adımının 105’inci yıl dönümünü kutluyoruz. Bugün 19 Mayıs, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ilk adımı attığı gün. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu olsun.Cumhuriyetin kazanımlarının göz ardı edilmeye çalışıldığı bir dönemde, ulus olarak Atatürk ilke ve inkılaplarına sıkı sıkıya sarıldığımız, kurucu değerlerin kıymetini her geçen gün daha iyi kavradığımız bir sürece girmiş bulunuyoruz. Kadınlarımız ile omuz omuza vererek yurdun birçok yerinde demokratik değerleri ve adaletli bir yönetim anlayışını sergileyecek olan derman belediyeciliğinin iş başına gelmesini başardık.


Milli bayramlarımızın son dönemde nasıl kutlandığına tüm halkımız tanıktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Derman Belediyeciliğinin, yani halkın belediyelerinin olduğu kentlerde artık daha bir coşkuyla kutlanıyor ve kutlanacak.


Gençlerimizle el ele, omuz omuza mücadele etmeye devam edecek ve güzel ülkemizde demokrasiyi inşa edecek, adaleti tesis ederek hukukun üstünlüğünü hakim kılacak, ülkemize refah, huzur ve barışı getireceğiz. Başta eğitim olmak üzere yaşamımızın her alanında Atatürk İlke ve Devrimlerinin rehber alınacağı günler yakındır.


Tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Cumhuriyeti bize emanet eden başta ATATÜRK olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım