+90 539 342 6363
 
   

  Gazeteciler sanayinin merkezi Ezine OSB’yi ziyaret etti

Tarih : 11.05.2024  |  209 defa okundu..
Çanakkale'nin gözde sanayi bölgelerinden biri olan Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (EGİOSB), gıda sanayindeki başarılı performansıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.Son olarak, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği üyeleri, bölgeyi ziyaret ederek OSB'nin yenilikçi ve dinamik yapısını yakından tanıma fırsatı buldular.


Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak ve beraberindeki üyeler Arzu Türkyılmaz, Özer Şut ve Remzi Can, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürü Alper Altınok'un misafiri olarak, bölgenin sağladığı olanaklar ve sunduğu katma değerler hakkında detaylı bilgiler aldılar. 


Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürü Alper Altınok, ziyaretçilere bölgenin, Çanakkale'nin gıda sanayindeki merkezi haline gelme vizyonunu desteklediğini ve bu doğrultuda önemli adımlar attıklarını vurguladı.


Altınok “Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, sadece Çanakkale'nin değil, uluslararası pazarda da rekabet gücünü artıran önemli bir merkez haline gelmiştir. Burada faaliyet gösteren işletmeler, yüksek kaliteli ürünler üreterek hem yerel ekonomiye katkı sağlıyor hem de ülke ekonomisinin büyümesine destek oluyorlar. Ayrıca, bölge sadece üretimde değil, aynı zamanda Ar-Ge ve inovasyon alanında da önemli çalışmalara ev sahipliği yaparak sektördeki yenilikçi ve öncü rolünü pekiştiriyor. Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, gelecek vadeden projeleri ve güçlü altyapısıyla gıda sanayinin kalbinde atmayı sürdürecek. Bu başarılı ve dinamik sanayi bölgesi, ileri teknolojiyle donatılmış tesisleri ve yetkin iş gücüyle, Türkiye'nin gıda sanayindeki büyüme hedeflerine önemli katkılar sağlamaya devam edecektir.” dedi.


Başkan Kökçak, Bölge Müdürü Altınok’a OSB hakkında verdiği bilgilerden dolayı teşekkür etti.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım