+90 539 342 6363
 
   

  Gazetecilerden Başkan Yüksel’e ziyaret

Tarih : 08.05.2024  |  161 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, ikinci kez seçilen Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Çanakkale'nin yatırımlarıyla dikkat çeken ilçesi Ezine'nin Belediye Başkanı Güray Yüksel, ikinci kez başkan seçilmesinin ardından tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Bu tebrik ziyaretlerinden biri de Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'nden geldi.


Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak ve beraberindeki üyeler Arzu Türkyılmaz, Özer Şut ve Remzi Can, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel'e hayırlı olsun dileklerini iletmek ve desteklerini sunmak amacıyla belediye binasına konuk oldu. 


Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, gazeteciler, Başkan Yüksel'in ikinci dönemi için başarılar diledi ve gelecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.


Başkan Yüksel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, medyanın rolünün önemine vurgu yaptı ve iş birliği içinde daha güzel projelere imza atacaklarına inancını belirtti.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım