+90 539 342 6363
 
   

  Çan Belediye Başkanı Harun Arslan’ın 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

Tarih : 30.04.2024  |  159 defa okundu..
Birlik, beraberlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan, işçi ve emekçi vatandaşlarımızın barışçı ve demokratik yollarla hak arayışının simgesi olan 1 Mayıs, değişik görüş ve düşüncelerin emeğin kutsallığı etrafında birleştiği özel bir gündür. Kısacası, 1 Mayıs eşitlik, adalet ve insan onurunun mücadele günüdür.İnsanlığın inşa ettiği bütün değerlerin altında işçilerin alın teri vardır. Bizler için, alın teri ve emek en yüce değerdir. İnsana insan olarak değer veriyor, emeğe ve alın terine fazlasıyla saygı duyuyoruz. Ülkemizin çalışma hayatına yön veren işçilerin emeğinin karşılığını vermek, çalışma hayatlarında kolaylık sağlamak hepimizin sorumluluğudur. Bu anlamlı günde, emeğin ve dayanışmanın önemini bir kez daha hatırlıyoruz.

Çan Belediyesi olarak, işçi kardeşlerimizin haklarını korumak ve onların daha iyi çalışma koşullarına sahip olmaları için çaba gösteriyoruz. İşçi sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli önlemleri almak, işçi dostu politikaları hayata geçirmek ve onların refahı için çalışmak en öncelikli görevlerimizden biridir.

Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği bu büyük dünyayı inşa eden ve en kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır düşüncesiyle yurdumuza hizmet eden emekçilerin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.

 

 

 


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım