+90 539 342 6363
 
   

  ÇTSO MECLİS ÜYELERİ, TOBB BİLGİLENDİRME SEMİNERİNE KATILDI

Tarih : 12.02.2024  |  65 defa okundu..
TOBB tarafından düzenlenen Oda Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri katılım sağladılar.Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Temiz, Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Şakir Kutluay ile Meclis Üyeleri; Ali Karaman, Birol Ürken, Bülent Şancı, Bülent Erdoğan, Erol Özcan, Ersin Vural,  Fatma Erhan, Hakan Kayalı, İlkay Erdoğan, Kaya Üzen, Mehmet Uz, Mert Öztürk, Recep Yılmaz, Saniye Elmas, Selçuk Aslan, Yasin Başaran ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın katıldığı seminerin ilk gününde TOBB’nin kurumsal yapısı, protokol ve temsil kuralları, Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki Dönüşüm konularında konuşmacılar tarafından sunumlar yapıldı.

Sunumların ardından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Meclis Üyelerine hitaben yaptığı konuşmada görevlerine bu dönem yeni seçilenlere tavsiyelerde bulunarak demokrasinin en çok işlediği kurumun TOBB olduğunu, meclis üyelerinin atamayla değil seçimle göreve geldiğini vurguladı. TOBB organ üyelerinin insanlara fayda sağlayacak bir yerde olduklarını belirten Hisarcıklıoğlu, farklılıkların da zenginliğimiz olduğunu, kurumlarda kimsenin ötekileştirilmemesi gerektiğini söyledi.
Seminer ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu : “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak 25 kişi katılım gösterdiğimiz Seminer çok faydalı oldu. Camiamızın büyüklüğünü ve gücünü bir kez daha hissederken Birliğimizin kurumsal yapısı ve Dünyadaki yeri hakkında ve ekonomik güncel gelişmelere dair uzmanlardan bilgi aldık. Ayrıca TBMM eski Başkanı Sayın Cemil Çiçek’in sunumunu dinledik. Odamız adına Birlik Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve tüm ekibine bu faydalı semineri düzenledikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım