+90 539 342 6363
 
   

  ÇANAKKALE TİCARET BORSASINDAN, İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI BÜLENT TURAN’A ZİYARET

Tarih : 10.02.2024  |  99 defa okundu..
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin ve Meclis Üyeleri, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’a ziyarette bulundular.İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanları ve Meclis Üyelerinin ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.


Gerçekleşen ziyaret ile ilgili Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, “Ankara programımız kapsamında Çanakkale Ticaret Borsası Heyeti olarak, geçmiş dönem Çanakkale Milletvekilliği görevini başarıyla sürdürmüş olup, şuanda da İçişleri Bakan Yardımcımız Sn.Bülent Turan’ı makamında ziyaret ettik. Görüşmede, İlimiz ekonomisi, gerçekleştirdiğimiz proje ve çalışmalara ilişkin Sayın Bakanımıza bilgiler verdik. Daha sonra Sn.Turan Meclisimize GAMER Güvenlik ve Acil Durum Koordinasyon Merkezini gezdirerek, bizlere bilgiler verdi. Yoğun gündemine rağmen Sn. Bakanımız Bülent Turan’a Kıymetli misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aslı Akgül, Yönetim Kurulu Sayman Üye Ergin Kara, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Atak, Meclis Üyeleri Ahmet Uzun, Mehmet Tosun, Nazmi Tok, Sinan Yücel, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve Genel Sekreter Sevcan Elver yer aldı.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım