+90 539 342 6363
 
   

  Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Başsavcı Şahin’i ziyaret etti.

Tarih : 08.02.2024  |  67 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin'i makamında ziyaret etti.Dernek Başkanı Gökhan Kökçak, beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Başsavcı Şahin'e dernek çalışmaları ve internet basınıyla ilgili bilgiler sundu.
 
Görüşmede, Başsavcı Şahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, internet basınının önemine vurgu yaptı ve basın yasası konusunda bilgilendirmelerde bulundu. İnternet'in günümüzde haberleşme ve bilgi paylaşımında oynadığı kritik rolün altını çizen Başsavcı, basının özgür ve sorumlu bir şekilde faaliyet göstermesinin demokratik bir toplumun temel unsurlarından biri olduğunu belirtti.
 
Ziyarette Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Nida Esin Çelik, Remzi Can, Taner Arçukoğlu, Özer Şut, Cenk İşver ve Mustafa Yıldız da hazır bulundu. Yönetim kurulu üyeleri, Başsavcı Şahin'e derneklerinin faaliyetleri ve hedefleri hakkında detaylı bilgi vererek, iş birliği ve iletişim kanallarının güçlendirilmesi konusundaki niyetlerini ifade etti.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım