+90 539 342 6363
 
   

  Başkan Arslan “Günümüzde internet basını önemli

Tarih : 01.02.2024  |  93 defa okundu..
” Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ı ziyaret etti.Çanakkale'de faaliyet gösteren Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, 10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesiyle Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan'ı ziyaret etti. 
Ziyarette, dernek başkanı Gökhan Kökçak ve yönetim kurulu üyeleri, Nida Esin Çelik, Özer Şut, Taner Arçukoğlu ve Remzi Can, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan ile bir araya geldi.


Ziyaret sırasında Başkan Arslan, Kepez'de gerçekleştirilen çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi. Arslan, belediyenin sosyal, kültürel ve altyapı projeleriyle ilgili önemli gelişmeleri paylaşarak, şehrin genel vizyonu ve geleceğe yönelik hedefleri hakkında da bilgilendirmede bulundu.


Özellikle vurgulanan noktalardan biri, günümüzde internet basınının giderek artan bir öneme sahip olduğuydu. Başkan Arslan, dijital medyanın haberleşme ve bilgi paylaşımındaki rolünü vurgulayarak, bu alandaki gelişmelerin toplumun bilinçlenmesine katkı sağladığını ifade etti.


Gökhan Kökçak ve beraberindeki dernek üyeleri, ziyaretleri sırasında Başkan Arslan'a teşekkür ederek, yerel basının güçlenmesi ve toplumla daha yakın bir iletişim kurulması adına yapılan bu tür ziyaretlerin önemine dikkat çekti.


Dernek başkanı Gökhan Kökçak, "Başkan Arslan'ın bilgilendirici ve samimi yaklaşımı, yerel basın olarak bizleri oldukça memnun etti. İnternet ve sosyal medyanın günümüzdeki etkisiyle ilgili Başkan Arslan'ın farkındalığı, bu platformların toplumsal bilinçlenmeye ne kadar katkı sağladığını gösteriyor. Bu ziyaret, yerel yönetim ile basın arasındaki işbirliğinin önemini bir kez daha ortaya koydu." şeklinde konuştu.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım