+90 539 342 6363
 
   

  Muharrem Erkek, Fevzipaşa Mahallesi sakinleri ile buluştu

Tarih : 28.01.2024  |  219 defa okundu..
CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek, seçim kampanyasını sürdürüyor. Erkek, hafta sonu Fevzipaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalledeki önemli konuları ve projelerini paylaştı.Fevzipaşa halkı ve Muharrem Erkek'in katılımıyla gerçekleşen buluşmaya, 20 yıldır görevini sürdüren tekrar Fevzipaşa Muhtar adayı olan Hacı Ramazan Muhtaroğlu, CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz, CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun da katıldı.

Kahvaltıda, Erkek, Fevzipaşa Mahallesi için öngördüğü projeleri ve mahalle sakinlerinin beklentilerini dinleyerek, çözüm önerilerini paylaştı. Toplantı, samimi bir ortamda geçerken, mahalle sakinleri de görüşlerini dile getirme fırsatı buldu.

Etkinlik sonunda, katılımcılar Çanakkale Boğazı manzarası eşliğinde hatıra fotoğrafı çektirerek, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Muharrem Erkek, "Mahalle sakinlerimizle bir araya gelip onların beklentilerini dinlemek, projelerimizi paylaşmak bizim için çok değerli. Halkımızın nabzını tutuyor, onlarla birlikte şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışıyoruz" dedi.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım