+90 539 342 6363
 
   

  İNTERNET MEDYA MENSUPLARI TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ.

Tarih : 26.01.2024  |  79 defa okundu..
Çanakkale’de faaliyet gösteren Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz’i ziyaret etti.Ziyarette Dernek Başkanı Gökhan Kökçak ile yönetim kurulu üyeleri Özer Şut, Mustafa Yıldız, Remzi Can, Taner Arçukoğlu' yer aldı.


Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşerek sohbet etti. Görüşmede Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver de hazır bulundu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Abdullah Deniz, yeni kurulan Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneğine hayırlı olsun temennisinde bulunarak Dernek Başkanı Gökhan Kökçak ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.


İnternet ve sosyal medya üzerinden yapılan haberleşme ve bilgi paylaşımının önemine vurgu yapan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz Borsa ve derneğin yapacağı işbirliklere her zaman açık olduklarının altını çizdi.


Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Kurucu Başkanı Gökhan Kökçak da ev sahipliğinden dolayı Başkan Abdullah Deniz’e teşekkür etti. Başkan Gökhan Kökçak, dernek olarak Çanakkale’deki internet ve sosyal medya gazetecilik mesleğini güçlendirmeyi ve medya sektöründeki etik standartları yükseltmeyi amaçladıklarını belirtti.


Ziyarette güncel ekonomik konulara ilişkin istişarelerde gerçekleştirildi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım