+90 539 342 6363
 
   

  İnternet gazetecileri ÇOMÜ’yü ziyaret etti.

Tarih : 17.01.2024  |  118 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’nu ziyarette bulunarak, üniversitenin medya birimlerini de gezdi.Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’nu ziyaret ederek önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Toplantıya Dernek Başkanı Gökhan Kökçak ve yönetim kurulu üyeleri olan Özer Şut, Mustafa Yıldız, Gürkan Düzenli, Remzi Can, Nida Esin Çelik, Cenk İşver ve Taner Arçukoğlu katıldı.
Rektör Erenoğlu’na ÇOMÜ ile ortak projeler yapmak istediklerini belirten dernek özellikle yeni medya konusunda fikirlerini sundu.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, ziyaretten dolayı teşekkürlerini sundu. Rektör Erenoğlu, internet ve basının önemli olduğuna vurgu yaparak üniversite ve derneğin yapacağı çalışmalara hazır olduklarını söyledi.
Görüşmenin ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu ve dernek yöneticileri ÇOMÜ Kurumsal İletişim Direktörlüğüne bağlı Basın ve Medya Merkezini ziyaret etti. Daha sonra da ÇOMÜ bünyesinde bulunan Kampüs FM ziyaret edildi.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım