+90 539 342 6363
 
   

  Gazetecilerden Emniyet Müdürü Arıcı’ya ziyaret .

Tarih : 15.01.2024  |  207 defa okundu..
Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği üyeleri Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı’yı makamında ziyaret etti.10 Ocak Gazeteciler gününde kurulan Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği ziyaretlerine devam ediyor. Dernek bu kez Türkiye’de birçok başarıya imza atmış Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı’yı ziyaret etti. 


Emniyet Müdürü Arıcı, yaptıkları çalışmalar hakkında gazetecilere bilgiler verdi. Arıcı ayrıca yeni kurulan derneğe çalışmalarında başarılar diledi. Emniyet Müdürü Arıcı, güvenlik ve huzur konularındaki özverili çalışmalarını detaylı bir şekilde paylaştı. Medya mensuplarına, emniyet teşkilatının yürüttüğü çeşitli projeler hakkında önemli bilgiler verdi. Ayrıca, gazetecilerin toplumun bilinçlenmesinde oynadığı kritik rolü vurgulayarak, iletişim ve işbirliğinin önemine dikkat çekti.


Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, bu özel buluşmanın anlamına vurgu yaparak, Emniyet Müdürü Arıcı'ya dernek adına teşekkür etti. Kökçak, medya ve emniyet arasındaki bu güçlü işbirliğinin, toplumsal farkındalığın artırılmasına ve daha güvenli bir yaşamın inşasına önemli katkılarda bulunacağını ifade etti.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım