+90 539 342 6363
 
   

  "BİRBİRİMİZE CANDAN BAĞLIYIZ"

Tarih : 13.01.2024  |  44 defa okundu..
Ülkemizde düzenli kan bağışı bilincinin gelişmesi amacıyla Kızılay tarafından başlatılan “Birbirimize Candan Bağlıyız” kampanyası kapsamında Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer EÇİER ve Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem TAŞÇI, Vali İlhami AKTAŞ’ı ziyaret etti.Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer EÇİER ve Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem TAŞÇI ile bir süre görüşerek sohbet etti.
Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer EÇİER ve Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem TAŞÇI, Kızılay’ın, düzenli kan bağışını özendirmeyi hedefleyen “Birbirimize candan bağlıyız” sloganı ile başlattığı ulusal kan bağışı kampanyası hakkında, Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.
Kan bağışının toplumdaki yeri ve önemine değinen Vali İlhami AKTAŞ, vatandaşlarımızı Kızılay Kan Merkezinde “Birbirimize Candan Bağlıyız” kampanyası kapsamında kan bağışı yapmaya davet etti.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer EÇİER ve Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem TAŞÇI’ ya çalışmalarında başarılar diledi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım