+90 539 342 6363
 
   

  ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu, İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'ni ziyaret etti .

Tarih : 11.01.2024  |  161 defa okundu..
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'ni ziyaret etti.10 Ocak Gazeteciler Günü'nde kurulan derneğe ziyaretler sürüyor. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu da derneği ziyaret ederek, hayırlı olmasını temenni etti.

Rektör Erenoğlu, yerel basının ve özellikle internet basınının önemine değindi. Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, "ÇOMÜ ve Basın olarak ortak proje çalışmalarına hazırız. Birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız" dedi.

Rektör Erenoğlu: Basın, toplumda farkındalık yaratır

Rektör Erenoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, basının toplumda farkındalık yaratmada önemli bir rol oynadığını söyledi. Erenoğlu, "Basın, toplumu bilgilendiren, gelişmelerden haberdar eden ve kamuoyunun oluşmasında önemli bir rol oynayan bir kurumdur. Özellikle internet basınının, günümüzde daha da önemli hale geldiğini görüyoruz. İnternet basını, hızla gelişen teknoloji sayesinde, daha geniş kitlelere ulaşarak, daha etkili bir iletişim aracı haline gelmiştir" dedi.

Erenoğlu: Basın ve üniversite işbirliğine hazırız

Rektör Erenoğlu, ÇOMÜ'nün, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir üniversite olduğunu belirterek, basın ile işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Erenoğlu, "ÇOMÜ olarak, yerel basın ile işbirliğine büyük önem veriyoruz. Basın, üniversitemizin çalışmalarının daha geniş kitlelere ulaşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu işbirliğini daha da geliştirmek için her zaman hazırız" diye konuştu.

Kökçak: Rektör Erenoğlu'na teşekkürler

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak’da ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu’na Derneği ziyaret ettiği için teşekkürlerini sundu.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak da, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kökçak, "Rektörümüzün ziyareti, bizler için çok anlamlıydı. Rektörümüzün yerel basına verdiği önemi görmekten mutluluk duyduk. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım