+90 539 342 6363
 
   

  İnternet Gazetecileri Yemekte Buluştu.

Tarih : 11.01.2024  |  123 defa okundu..
Çanakkale ve çevresinde internet ve sosyal medya üzerinden yayın yapan gazeteciler, 10 Ocak gecesi düzenlenen bir yemek etkinliğinde bir araya geldi.Çanakkale Şehir Kulübü'nde gerçekleştirilen organizasyona, bölgeden birçok gazeteci yoğun ilgi gösterdi.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, etkinliğe katılan tüm gazetecilere teşekkür ederek, 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutladı. Kökçak, bu tür etkinliklerin gazeteciler arasındaki dayanışmayı güçlendirdiğine vurgu yaparak, birlikte geçirilen bu keyifli zamanın sektöre olumlu katkı sağlayacağını ifade etti. Kökçak, ayrıca Çanakkale’de daha önce gazetecilik yapmış ve vefat eden basın mensuplarını saygıyla andı. Yemeğe duayen gazeteci rahmetli Mehmet Celen’in eşi Tarhan Celen ve kızı Birim Celen’de katıldı. 


Bir araya gelen gazeteciler, sektördeki gelişmeleri, deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaşma fırsatı buldular. Etkinlik, yerel medya mensuplarını bir araya getirerek sektördeki iletişimi güçlendirmenin yanı sıra, dostluk ve işbirliği için de zemin oluşturdu.


Bu tür buluşmaların, yerel medya mensupları arasındaki iletişimi artırması ve sektöre katkıda bulunması bekleniyor.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım