+90 539 342 6363
 
   

  İYİ Parti’den Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'ne ziyaret ,

Tarih : 10.01.2024  |  55 defa okundu..
İYİ Parti Çanakkale Yönetimi Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'ne ziyaret etti.İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz, İYİ Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Burak Kunt, İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Avukat Emirhan Şahbaz, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'ni ziyaret etti. 


İYİ Parti temsilcileri, ziyaretleri sırasında yerel basının kentteki sosyal, ekonomik ve kültürel gelişmeleri yansıtma, toplumu bilgilendirme ve demokratik süreçlere olan katkılarını takdirle karşıladıklarını belirttiler. Milletvekili Rıdvan Uz, yerel basının toplumun nabzını tutma, sorunlara duyarlılık gösterme ve çözüm önerileri sunma konusundaki önemine vurgu yaparak, medyanın demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu ifade etti.


Çanakkale Belediye Başkan Adayı Burak Kunt, yerel seçimlere dair projelerini paylaşarak, kentteki potansiyeli en iyi şekilde değerlendirme sözü verdi. Kunt, yerel yönetimde şeffaf, katılımcı ve sürdürülebilir politikaları hayata geçireceklerini ifade etti.


Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, İYİ Parti heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, yerel basının önemini vurguladı. Kökçak, yerel medyanın demokratik süreçlere olan katkılarını artırmak ve toplumla daha güçlü bir bağ kurmak adına iş birliğine açık olduklarını belirtti.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım