+90 539 342 6363
 
   

  AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas,

Tarih : 10.01.2024  |  57 defa okundu..
“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ ile ilgili bir mesaj yayımladı.Başkan Makas mesajında şu ifadelere yer verdi; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü; kalemlerini, kameralarını ve mikrofonlarını gerçeği arayışta tutan tüm gazetecilere adanmış bir anma günü olarak büyük bir öneme sahiptir. Bu özel gün sadece bir mesleği değil, aynı zamanda toplumsal bir sorumluluğu temsil etmektedir.


Gazeteciler, toplumun aydınlatılması, gerçeklerin gün yüzüne çıkarılması, kamuoyunun doğru ve anında bilgilendirilmesi konularında kritik bir role sahiptir. Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen gelişmeleri tarafsız ve doğru kaynaklara dayanarak bizlere ulaştıran gazetecilerimiz bu zorlu görevlerini büyük bir azimle ve fedakarlıkla yerine getirmektedirler.


Gerçeğin peşinde koşan gazetecilerimiz, milletimizin hak ve menfaati açısından şartlar ne olursa olsun toplumsal sorumluluk şuuruyla vazifelerini en iyi ve doğru şekilde icra etmektedirler. Milletimizin hak ve menfaatlerini koruma adına, tüm zorluklara rağmen, gece-gündüz demeden görevlerini sürdüren gazetecilerimizin azmi ve kararlılığı takdire şayandır. Adil bir dünya için, demokratik ve ahlaki sorumluluk bilinciyle yaptıkları haberlerle milletimizin gözü kulağı olan gazetecilerimize minnettarız.


Bu özel günde başta şehrimizin gazetecilerine teşekkür ediyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutluyoruz. Hayatını kaybeden gazetecilerimizi ise rahmet ve minnetle anıyoruz.”

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım