+90 539 342 6363
 
   

  Muharrem Erkek, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği'ni ziyaret etti.

Tarih : 10.01.2024  |  136 defa okundu..
Çanakkale'de faaliyet gösteren Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek'i ağırladı.Yeni kurulan derneğin ziyaretine, CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz ve CHP İlçe Başkanı Can Ergün’de katıldı.


Dernek ziyaretinde, Muharrem Erkek, internet ve sosyal medya üzerinden yapılan haberleşme ve bilgi paylaşımının önemine vurgu yaparak, "Günümüzde medya pek çok platformda varlık gösteriyor. İnternet ve sosyal medya ise haberleşme konusunda büyük bir etkene sahip. Sizlerin çalışmaları, toplumla daha yakın ve etkileşimli bir iletişim kurmamıza olanak tanıyor. Bu anlamda derneğinizin faaliyetlerini takdirle karşılıyorum." dedi.


CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz de ziyarette yaptığı konuşmada, yerel medyanın güçlendirilmesi ve desteklenmesi gerektiğine dikkat çekti. 


Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Kurucu Başkanı Gökhan Kökçak’da ziyaret için teşekkür etti. Başkan Gökhan Kökçak, “Dernek olarak Çanakkale'deki internet ve sosyal medya gazetecilik mesleğini güçlendirmeyi ve medya sektöründeki etik standartları yükseltmeyi amaçlıyoruz, Seçim çalışmalarında size başarılar dileriz.” dedi.


Ziyaretin sonunda dernek üyeleri, Muharrem Erkek'e teşekkür ederek, başarı dileklerini iletti. Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, ilerleyen dönemde de farklı siyasi ve toplumsal temsilcileri ağırlamaya devam edeceklerini belirtti.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım