+90 539 342 6363
 
   

  REKTÖR ERENOĞLU'NDAN KEPEZ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNE ZİYARET

Tarih : 07.01.2024  |  20 defa okundu..
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu beraberinde Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk ile ÇOMÜ’lü öğrencilerin çalıştığı Çanakkale Merkez Kepez Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette, ÇOMÜ Aile Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erkan Melih Şahin, Genel Sekreter V. Oğuz Ünal da hazır bulundu.



Rektör Erenoğlu, “Üniversite kent iş birliğini çok önemsiyor bunun için bütün il müdürlerimizle ortak çalışmalar, projeler yürütüyoruz.  Çanakkale İl Sağlık Müdürümüz ile yaptığımız iş birliği kapsamında uzmanlığını yapmakta olan ÇOMÜ Tıp Fakültesi öğrencilerimizin aile sağlığı merkezlerinde çalışmaları gelecekteki meslek hayatları açısından büyük bir avantaj sağlayacak” dedi.
Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk ise yapılan bu çalışmanın bir rol model olacağını ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin lokomotif bir güç olduğunu dile getirerek Çanakkale’nin başka noktalarında da bu çalışmanın hayata geçmesi çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sonlandı.





İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım