+90 539 342 6363
 
   

  TİMUR AY 28. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

Tarih : 14.03.2023  |  100 defa okundu..
Timur Ay, Ak Parti İl Başkanlığında 28. Dönem Milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı.Ay: ‘’Sayın il başkanı, ilçe başkanım, kadın kolları başkanım, gençlik kolları başkanım teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görev almış çok değerli Ak Partili dava arkadaşlarım, çok değerli ailem, siz basınımızım değerli temsilcilerini hepinizi en samimi duygularımla saygıyla selamlıyorum.

 

Yaşadığımız asrın felaketinin gölgesi ve hüznü içinde tarihimizin en önemli seçimlerinden birine adım adım yaklaşmaktayız.

 

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100.yılına girerken biliyoruz ki; bu seçim ülkemizin ve bölgemizin, hem bugününü hem de yarınını şekillendirmek için büyük bir önem taşımaktadır.

Bu anlamda her bir bireyin kendine, ailesine ve yaşadığı topluma karşı sorumlulukları olduğu gibi devletine de sorumluluğu olduğu düşüncesindeyim.

Tarihimizin en şanlı mücadelesinin yaşandığı ve devletimizin ön sözünün yazıldığı Çanakkale’mize faydalı olabilmek ve bu şehrin güzel insanlarına hizmet edebilmek için; göğsümüze emanet edilen imanın, kalbimize emanet edilen ihsanın, aklımıza emanet edilen idrakın gereği 28.Dönem milletin vekili olmaya talibim.

 

Evet;

Aday adayı oluyorum.

Bu güzel Çanakkale’mizi

Doğduğum,

Büyüdüğüm,

Bana çok şeyler veren,

Bana tarihimi,

Bana geçmişimi,

Bana kültürümü veren Çanakkale’mizin; her bir bireyini ayırt etmeden temsil edeceğime emin olabilirsiniz.

 

 

Bu samimiyet ve iyi niyet duygularımla;

başta aileme, teşkilatımın üyelerine ve dostlarıma, medeniyetimizin bize yüklediği sorumlulukla, Allah yolumuzu hayırlı kılsın, günümüzü ve geleceğimizi aydınlık eylesin. Hepinize teşekkür eder, saygıyla selamlıyorum.’’ Dedi.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım