+90 539 342 6363
 
   

  Başkan Makas’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı;

Tarih : 09.03.2023  |  471 defa okundu..
Naim Makas mesajda; ‘’Toplumun her katmanında önemli bir yapı taşı olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.’’ dedi.Başkan Makas mesajında şu ifadelere yer verdi;


‘’Ülkemizin yapısını güçlendiren, yarınlarımızı inşa eden ve aile birliğimizin en önemli unsuru olan kadınlarımız, sevginin ve sadakatin kaynağı olmuştur. Eğitimden sanata, siyasetten bilime, ekonomiden spora kadar tüm alanlarda büyük bir özveriyle çalışıp topluma değer katan kadınlarımızın daha iyi noktalara gelmesi bizlerin en büyük hedefidir. Hedefimizi gerçekleştirmek için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.


‘Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Kampanyası’


Bu yıl Dünya Kadınlar Günü’nü, asrın felaketi olarak nitelendirdiğimiz depremin üzüntüsüyle karşıladık. Deprem Bölgesinde Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun diye Kadın Kolları Teşkilatımızın mihmandarlığında gerçekleştirdiğimiz, ‘’Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun’’ kampanyası kapsamında, depremzede ailelerimiz için toplanan yaklaşık 600 adet mutfak setini Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan ve Teşkilatımız ile birlikte Şehitler Diyarımız Çanakkale’mizden Kahramanmaraş’a doğru yola çıkardık. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız, yaralarımızı birlikte saracağız.


AK Kadınlarımızın emeğiyle deprem bölgesindeki kadınlarımız ocaklarını tütecek, sıcak sofraları yeniden kurulacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu anlamlı çalışmanın AK Kadınlarımızın eliyle gerçekleşmesini ziyadesiyle anlamlı buluyoruz.


Bu çalışmada emeği geçen Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, AK Parti’mizin Kadın Kolları Teşkilatına, Gençlik Kolları Teşkilatına, çalışmaya destek veren İlçe Teşkilatlarımıza ve kayıtsız kalmayan tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.’’

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım