+90 539 342 6363
 
   

  HALKBANK ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜ’NDEN ÇTSO YÖNETİM KURULU’NA TANIŞMA ZİYARETİ

Tarih : 02.03.2023  |  512 defa okundu..
Halkbank Çanakkale Şubesi’nin yeni Müdürü Kerem Ünlü ve KOBİ Müşteri İlişkileri Yetkilisi Mustafa Onur Şen, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti. ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette; Çanakkale TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman ve Genel Sekreter Sema Sandal da hazır bulundu.Halkbank Çanakkale Şube Müdürlüğü görevine yeni başlayan Kerem Ünlü, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile tanışmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Başkan Semizoğlu ziyaretle ilgili: “Kerem Bey ile tanışmaktan mutluluk duyduk. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Kendisiyle, Halkbank ve Odamız arasında bugüne kadar gerçekleşen ve bundan sonraki süreçte gerçekleştireceğimiz işbirlikleri ile ilgili istişarelerde bulunduk.

Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde Halkbank’ın destekleri ve elini taşın altına koyan bir kurum olması sebebiyle ayrıca teşekkürlerimizi ilettik. Banka yetkilileri ile her görüşmemizde ilk gündemimiz her zaman üyelerimizin finansmana erişiminde kolaylık sağlamaları, bardağın dolu tarafını görmeleri gerektiği olmuştur. Bu bakış açısıyla üyelerimize yaklaşan tüm banka yetkililerine teşekkür ediyorum ” dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım