+90 539 342 6363
 
   

  BİRİZ, BERABERİZ VE EL ELEYİZ.

Tarih : 28.02.2023  |  175 defa okundu..
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve beraberindeki İl Teşkilatı, afet bölgesindeki vatandaşlara yönelik yardım çalışmalarını sürdürürken, bölgedeki saha çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.Çalışmalara ilişkin AK Parti İl Başkanı Naim Makas; ‘’Önceki hafta saha çalışmalarımıza başladığımız Hatay ilimizin Payas ilçesinde, bu hafta da köylerimizi, mahallelerimizi ve esnafımızı ziyaret edip depremzede vatandaşlarımızla bir araya geldik’’ dedi.


İl Başkanı Makas konuşmasında; "Yaralarımızı birlikte saracak, bu afeti de birlikte atlatacağız" demiştik. Hatay'ımızın köyleri ve mahallerinde AK Parti Çanakkale Teşkilatı olarak depremzede kardeşlerimizin yanındayız. Bu kapsamda; köylerde, çadır kentlerde ve ilçe merkezlerindeki depremzede vatandaşlarımıza yönelik ziyaretlerimizi gerçekleştirdik’’ ifadelerine yer verdi.


Son olarak İl Başkanı Naim Makas; ‘’Bir süredir devam ettiğimiz saha çalışmalarıyla; Şehitler diyarı Çanakkale'mizden Ülkemizin diğer ucundaki Hatay'a teşkilatımızla birlikte gönül köprüleri inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz’’ dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım