+90 539 342 6363
 
   

  ÇANAKKALE TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU TOBB ODA/BORSA BAŞKANLARI DEPREM FELAKETİ İSTİŞARE TOPLANTISI’NA KATILDI

Tarih : 16.02.2023  |  231 defa okundu..
TOBB tarafından, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un katılımlarıyla, tüm Türkiye’den Oda ve Borsa Başkanlarının online olarak dahil olduğu “Oda/Borsa Başkanları Deprem Felaketi İstişare Toplantısı” düzenlendi. TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda; depremin etkileri, bugüne kadar yapılan çalışmalar ve önümüzdeki süreçte izlenecek yeni yol haritaları konuları istişare edilirken ivedilikle kalıcı konutların yapımı için karar alındı.Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nun da online olarak katıldığı “Oda/Borsa Başkanları Deprem Felaketi İstişare Toplantısı”nda; 10 ili ve ilçelerini etkileyen deprem felaketi sonrasında Oda ve Borsaların, afet bölgeleri için yardım toplamaya devam edileceği ifade edildi.


Başkan Semizoğlu toplantı sonrasında: “Ülkemizde büyük yıkıntılara yol açan, asrın depremi olarak adlandırılan bu felaket hepimizde derin bir üzüntü yarattı. Elbette ki zor bir süreç ancak hep birlikte tek yürek olarak bu zorluğun da üstesinden geleceğiz. Toplantıda; Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş ve TOBB Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde, hep birlikte neler yapabiliriz bölgedeki vatandaşlarımıza nasıl destek olmaya devam edebiliriz bunları istişare ettik. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizden ne gelirse yapmaya devam edecek, tüm imkânlarımızla destek olmayı sürdüreceğiz” dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım